Stowarzyszenie Kobiety dla Szczecina i Regionu powstało z przekonania, że mieszkanki Szczecina i województwa zachodniopomorskiego działające w różnych sferach życia publicznego mogą pracować ponad podziałami dla wspólnego dobra, jakim jest nasze ukochane miasto – Szczecin.

Jesień pełna wrażeń

Witamy na nowej stronie Stowarzyszenia Kobiety Dla Szczecina i Regionu!

Miesiące letnie to dla wielu z Was czas odpoczynku i oderwania się od zadań wszelakich. My zaś od tygodni pracujemy nad dwoma wydarzeniami.

Na początku sierpnia uruchomimy system sprzedaży biletów na zajęcia w ramach I Przeglądu Warsztatów Empiria. To nowe, ale w formule doskonale znane wydarzenie rozwojowe skierowane wyłącznie do pań. Program oraz harmonogram zajęć opublikujemy niebawem na stronie www.empiria-rezerwacje.pl. Już teraz obiecujemy moc wrażeń!

W sierpniu rozpoczniemy też zbieranie zgłoszeń kandydatek do tytułu „Szczecinianka Roku 2014”. Zachęcamy Was gorąco do nadsyłania swoich propozycji zwykłych-niezwykłych kobiet, które zmieniają rzeczywistość Szczecina. Laureatki – jedną wybraną przez czytelników Kuriera Szczecińskiego, a drugą przez Kapitułę Plebiscytu – poznamy 2 października podczas Gali Finałowej. Zatem rozglądajcie się. Wierzymy, że aktywnych kobiet jest w naszym mieście wiele.

Możliwość komentowania jest wyłączona.